Image 05

O nas

Firma FENSTER jest firmą rodzinną, posiada ponad piętnastoletnią tradycję i funkcjonuje w oparciu o całkowicie polski kapitał. W ciągu tylu lat przeprowadziliśmy wiele realizacji w zakresie montaży placów zabaw, konserwacji elementów małej architektury ławek miejskich i parkowych na terenie naszego miasta, województwa jak i na terenie całego kraju.

Od 2003 r. współpracujemy z Urzędem Miasta Bydgoszczy. Wzbogaciliśmy nasze miasto o liczne elementy małej architektury. W tym czasie m.in. zamontowaliśmy wyprodukowane przez nas urządzenia zabawowe na 14 placach zabaw w bydgoskich szkołach oraz ponad czterysta wyprodukowanych przez nas ławek.

Czynnie uczestniczymy również w realizacji Rządowego Programu „Radosna Szkoła”.

Firma nasza oferuje Klientom usługi kompleksowe w zakresie projektowania, doradztwa, montażu, i kompleksowego wykonawstwa placów zabaw i innych urządzeń towarzyszących.
W roku 2013 rozszerzyliśmy nasz asortyment o nowe elementy zabawowe – urządzenia linowe występujące w systemie modułowym oraz urządzenia sprężynowe pojedyncze i przestrzenne, które poprzez zabawę umożliwiają jednocześnie wszechstronny rozwój dziecka.

Stale staramy się udoskonalać nasze technologie chroniąc środowisko, dlatego też jako pierwsza firma w Polsce zdecydowaliśmy się wprowadzić na nasz rynek urządzenia wykonane z ekologicznego materiału w pełni barwionego w masie. Urządzenia te są alternatywą dla metalu i drewna, ponieważ nie wymagają konserwacji, malowania i impregnacji a przede wszystkim są przyjazne dla środowiska gdyż podlegają recyklingowi. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu i wielu staraniom naszych konstruktorów i technologów udało nam się stworzyć innowacyjne, niespotykane dotąd EKOLOGICZNE PLACE ZABAW. Gwarantują one najwyższą jakość i są objęte dziesięcioletnią gwarancją.

W ramach naszych usług, nabywców naszych urządzeń nieodpłatnie szkolimy i wyposażamy w obowiązkowe „Rejestry eksploatacji placów zabaw” zgodne z normą PN-EN 1176-7:2009.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO9001 m.in. w zakresie „Kontroli i przeglądów placów zabaw”.

Od 2010r. corocznie prowadzimy pod patronatem Gazety Wyborczej akcje „Bezpieczny plac zabaw” skierowaną do jednostek samorządowych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz rad osiedla.

W 2011 r. na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej nasi inspektorzy przeprowadzali kontrole i odbiory placów zabaw w ramach Rządowego Programu „Radosna Szkoła”.

Dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami, place zabaw z naszej oferty projektowane są tak, aby sprostać wymaganiom obowiązujących norm. Stale rozwijamy interesujące i atrakcyjne elementy konstrukcyjne, dzięki którym dzieci mogą w sposób kreatywny spędzać czas na świeżym powietrzu.

Świadczymy również usługi serwisowe oraz remontowe urządzeń zabawowych i rekreacyjnych montowanych przez wszystkich producentów zarówno na placach zabaw jak również skwerach rekreacyjnych i ścieżkach zdrowia dla dorosłych.

Naszym celem jest dostarczenie radości naszym dzieciom poprzez budowanie niezawodnych, kreatywnych oraz bezpiecznych placów zabaw.

Największą nagrodą za naszą ciężką pracę oraz zaangażowanie jest dla nas

satysfakcja Klientów,

a także śmiech dzieci bez reszty oddanych beztroskiej zabawie.