Image 05

Nagrody i certyfikaty ISO

W lutym 2015 r. w naszej Firmie został przeprowadzony audyt potwierdzający skuteczne wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnego z normą PN-EN ISO 14001:2005, który w jednoznaczny sposób jest dowodem funkcjonowania firmy zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego we wszystkich obszarach swojej działalności. Otrzymanie certyfikatu jest gwarantem realizowania przez firmę przyjętej Polityki środowiskowej jak i podejmowaniem działań w trosce o środowisko naturalne.

 

W sierpniu 2013 r. w naszej Firmie został przeprowadzony audyt potwierdzający skuteczne wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania wg norm PN-EN-ISO 9001:2008, który w jednoznaczny sposób potwierdza i gwarantuje wykonywanie naszych urządzeń i usług z najwyższą starannością i jakością. Zakres certyfikacji obejmuje projektowanie, produkcję, wykonawstwo, montaż i serwis oraz kontrola placów zabaw, sprzętu rekreacyjno – sportowego, ogrodów i skwerów rekreacyjnych oraz urządzeń małej architektury.

 

Laureat pierwszej polskiej edycji Targów Placów Zabaw i Terenów Rekreacyjnych POLPLAC 2013. ZŁOTY MEDAL TARGÓW POLPLAC za innowacyjny i pierwszy w Polsce Ekologiczny Zestaw Zabawowy.

 

Patronat i udział w akcji „Bezpieczny plac zabaw” prowadzonej we współpracy z Gazetą Wyborczą.

Uczestnictwo w Programie Wiarygodna Firma oraz otrzymanie prestiżowego wyróżnienia – Certyfikatu Wiarygodności – co jest jasną deklaracją stosowania najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej.