Mała architektura

Mała architektura

Tereny rekreacyjne mona znaleźć w każdym mieście, a nierzadko także w wioskach. Oryginalne, estetyczne, optymalnie zagospodarowane i zadbane, cieszą oko i zapewniają przyjemny relaks na łonie przyrody. Istotną rolę w obrębie parków, placów zabaw tudzież alternatywnych terenów rekreacyjnych odgrywa mała architektura.

Żeliwne lub betonowe ławki, kosze uliczne czy stojaki rowerowe to tylko niektóre propozycje znajdujące się w ofercie firmy FENSTER, znanej i cenionej na ryku. Wysokie kompetencje zawodowe, doświadczenie, a przede wszystkim pasja, z jaką realizowana jest mała architektura, sprawia, że poszczególne propozycje odznaczają się estetyczną oryginalnością i trwałością. Ławki – zarówno betonowe, jak i wykonywane ze stali ocynkowanej – dostępne są w postaci rozwiązań z oparciem lub bez.

Listwy wykonane są z polistyrenu spienionego – materiału barwionego w masie który nie wymaga konserwacji, malowania i impregnacji w przeciwieństwie do listew drewnianych. Kosze wykonane z betonowego kruszywa, doskonale komponują się architektur obiektu, spełniając jednocześnie funkcję praktyczno-ekologiczną. Na uwagę zasługują również stojaki do rowerów – stabilne i oryginalne jednocześnie, nierzadko dopełnione elementami o charakterze reklamowym. Śmiało można więc stwierdzić, że mała architektura to niepowtarzalna sztuka użytkowa, z której każdy może bezpiecznie korzystać.

 

Mała architektura - ławki, kosze