Zestawy zabawowe Statki

Przedstawiamy serię zestawów na place zabaw, które pokocha każde dziecko. Statki to kolekcja urządzeń przeznaczonych dla starszaków w wieku od 3 do 14 lat. W ofercie znajdą Państwo konstrukcje dostępne w wielu wariantach, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, bez których żaden plac zabaw nie może istnieć.

Statki – zestawy zabawowe dla starszaków

W kolekcji naszych produktów znajdą Państwo doskonałe rozwiązanie na każdy metraż placu. Dostępne są pośród nich modele Mini do najmniejszych przestrzeni dla dzieci, ale także rozbudowane wersje np. Dżungla Statek III, które świetnie sprawdzą się do zagospodarowania większych ogródków przedszkolnych czy szkolnych. Mogą być wykorzystane także na terenach zagospodarowanych przez deweloperów, instytucje publiczne, spółdzielnie, zarządy nieruchomości i inne przestrzenie, wymagające bezpiecznych i angażujących dzieci atrakcji.

Wszystkie nasze Statki dostosowane są do montażu na każdego rodzaju powierzchni: piasku, żwirze, korze, trocinach oraz nawierzchni syntetycznej. Całość wykonana jest z wysokiej jakości płyt HDPE lub HPL oraz z odpornej na korozję stali zabezpieczonej antykorozyjnie i malowanej proszkowo. Gwarantuje to doskonałą trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne, a także różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie śruby utrzymujące konstrukcje zostały zabezpieczone i zasłonięte plastikowymi kapslami, co gwarantuje estetyczne wykończenie i bezpieczeństwo dzieci podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla podkreślenia charakteru atrakcji całość została także uzupełniona frezowanymi rysunkami, które pokocha każde dziecko.

Nasza kolekcja Statków to szeroki wybór zestawów na place zabaw wyposażonych w takie atrakcje jak:

  • zjeżdżalnie,
  • mosty linowe,
  • trapy linowe,
  • skałki wspinaczkowe,
  • piaskownice.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zestawów na place zabaw, które spełnią potrzeby i oczekiwania każdego dziecka, gwarantując nie tylko moc atrakcji, ale także zapewniając bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: