Mała architektura

Przestrzeń zewnętrzna nie może istnieć bez elementów małej architektury zewnętrznej. Dlatego w tej zakładce naszej strony internetowej prezentujemy Państwu kolekcję naszych produktów, które sprawdzą się w przestrzeni o każdej stylistyce. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego asortymentu, pośród którego z pewnością znajdą Państwo niezbędne wyposażenie dla swojej przestrzeni zewnętrznej.

Mała architektura – nasze propozycje

Ogrody, parki, skwery, dziedzińce, osiedla, place zabaw i inne przestrzenie zewnętrzne to miejsca, w których niezwykle ważna jest funkcjonalność, ale także estetyka. Odpowiednio dopasowane elementy do ogólnej stylistyki są równie ważne, co jej praktyczność. Dlatego w naszej ofercie proponujemy rozwiązania dopasowane zarówno do potrzeb i oczekiwań dorosłych, jak i młodszych użytkowników przestrzeni zewnętrznych.

Ławki – niezbędny element każdego parku, dzięki któremu możemy na moment się zatrzymać i odpocząć od codziennych obowiązków. W naszej ofercie znajdą Państwo modele stworzone na potrzeby miejskich parków i skwerów, jak i kolorowe modele o niecodziennych kształtach, które doskonale komponują się z placami zabaw. Wszystkie dostępne są w wersji ławek z oparciem lub bez niego.

Kosze na śmieci – choć z pewnością rzadko się nad tym zastanawiamy, kosze są równie ważnym elementem małej architektury, co ławki czy stojaki. To dzięki odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni możemy cieszyć się czystością i estetyką przestrzeni zewnętrznej. W ofercie dostępne są modele stalowe oraz betonowe na planie sześciokąta, ośmiokąta lub prostokąta, a także okrągłe. Proponujemy również modele wyposażone w atrakcyjne wzory, idealne na plac zabaw.

Ogrodzenia – mała architektura doskonale sprawdza się do planowania funkcjonalności i oddzielania poszczególnych przestrzeni. W ofercie znajdą Państwo zarówno ogrodzenia panelowe, które sprawdzą się do zabezpieczenia terenu osiedla, jak i modele stalowe lub sztachetowe w atrakcyjnej kolorystyce, które wyznaczą bezpieczną przestrzeń zabawy dla dzieci.

Stojaki rowerowe – dzięki tym niewielkim, ale niezwykle praktycznym elementom małej architektury przestrzeń zewnętrzna jest uporządkowana i bezpieczna dla jej użytkowników. W naszym asortymencie proponujemy stojaki jednostanowiskowe, trzystanowiskowe, czterostanowiskowe, pięciostanowiskowe oraz ośmiostanowiskowe – wszystkie w różnych kształtach do wyboru.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: