Urządzenia linowe

Podobnie jak huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki czy piaskownice, urządzenia liniowe są jedną z niezbędnych atrakcji na każdym placu zabaw, które kocha każde dziecko. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo także szeroki wybór konstrukcji w formie stożków, piramid, ramp, pałatek czy urządzeń obrotowych, które doskonale sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku.

Nasza oferta urządzeń liniowych

Wśród szerokiej gamy produktów proponujemy zarówno najbardziej standardowe modele w kształcie stożków, jak i bardziej rozbudowane konstrukcje w formie obrotowych konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, pośród której znajdą Państwo idealnie rozwiązanie, które dopasowane będzie do potrzeb i możliwości aranżowanej przez Państwa przestrzeni.

  • Stożki oraz choinki – najczęściej spotykane na placach zabaw konstrukcje, które gwarantują doskonałą zabawę nawet najmłodszym dzieciom.
  • Pałatki – dostępne w wersji małej oraz dużej. Doskonałe rozwiązanie dla dzieci w każdym wieku.
  • Piramidy – połączenie konstrukcji w formie stożków i pałatek jednocześnie. Dzięki większej powierzchni pozwalają na korzystanie z nich większej grupie dzieci.
  • Rampy – umożliwiają dostęp do konstrukcji z 4 stron – z dwóch w formie rampy oraz dwóch w formie drabinek. Zakończone platformą, dodatkowo zabezpieczoną przed upadkiem.
  • Lanarium obrotowe – rozwiązanie łączące konstrukcję linową oraz karuzelę.

Nasze urządzenia linowe – zastosowanie i budowa

Proponowane w ofercie konstrukcje sprawdzą się zarówno na mniejszych, jak i większych placach zabaw w parkach, osiedlach, przedszkolach, szkołach i innych przestrzeniach zewnętrznych przyjaznym dzieciom. Przystosowane są do montażu na wszelkiego rodzaju nawierzchniach amortyzujących takich jak darń, piasek, żwir, kora, trociny czy nawierzchnia syntetyczna.

Całość pionowej konstrukcji została stworzona z zabezpieczonej antykorozyjnie stali. Liny wykonane zostały natomiast z najwyższej jakości materiału polipropylenowego, wewnątrz którego znajduje się także stalowy rdzeń. Śruby zostały schowane pod kolorowymi, plastikowymi kapslami. Dzięki temu proponowane urządzenia są nie tylko w pełni zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych, ale także zapewniają atrakcyjną kolorystyką, dopasowaną do potrzeb dzieci.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: