Urządzenia linowe

Podobnie jak huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki czy piaskownice, urządzenia liniowe są jedną z niezbędnych atrakcji na każdym placu zabaw, które kocha każde dziecko. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo także szeroki wybór konstrukcji w formie stożków, piramid, ramp, pałatek czy urządzeń obrotowych, które doskonale sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku.

Nasza oferta urządzeń liniowych

Wśród szerokiej gamy produktów proponujemy zarówno najbardziej standardowe modele w kształcie stożków, jak i bardziej rozbudowane konstrukcje w formie obrotowych konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, pośród której znajdą Państwo idealnie rozwiązanie, które dopasowane będzie do potrzeb i możliwości aranżowanej przez Państwa przestrzeni.

Stożki oraz choinki – najczęściej spotykane na placach zabaw konstrukcje, które gwarantują doskonałą zabawę nawet najmłodszym dzieciom.

Pałatki – dostępne w wersji małej oraz dużej. Doskonałe rozwiązanie dla dzieci w każdym wieku.

Piramidy – połączenie konstrukcji w formie stożków i pałatek jednocześnie. Dzięki większej powierzchni pozwalają na korzystanie z nich większej grupie dzieci.

Rampy – umożliwiają dostęp do konstrukcji z 4 stron – z dwóch w formie rampy oraz dwóch w formie drabinek. Zakończone platformą, dodatkowo zabezpieczoną przed upadkiem.

Lanarium obrotowe – rozwiązanie łączące konstrukcję linową oraz karuzelę.

Nasze urządzenia linowe – zastosowanie i budowa

Proponowane w ofercie konstrukcje sprawdzą się zarówno na mniejszych, jak i większych placach zabaw w parkach, osiedlach, przedszkolach, szkołach i innych przestrzeniach zewnętrznych przyjaznym dzieciom. Przystosowane są do montażu na wszelkiego rodzaju nawierzchniach amortyzujących takich jak darń, piasek, żwir, kora, trociny czy nawierzchnia syntetyczna.

Całość pionowej konstrukcji została stworzona z zabezpieczonej antykorozyjnie stali. Liny wykonane zostały natomiast z najwyższej jakości materiału polipropylenowego, wewnątrz którego znajduje się także stalowy rdzeń. Śruby zostały schowane pod kolorowymi, plastikowymi kapslami. Dzięki temu proponowane urządzenia są nie tylko w pełni zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych, ale także zapewniają atrakcyjną kolorystyką, dopasowaną do potrzeb dzieci.

Urządzenie linowe choinka duża

Urządzenie linowe choinka duża

Urządzenie linowe choinka mała

Urządzenie linowe choinka mała

Urządzenie linowe piramida duża

Urządzenie linowe piramida duża

Urządzenie linowe piramida mała

Urządzenie linowe piramida mała

Urządzenie linowe stożek

Urządzenie linowe stożek

Urządzenie linowe pałatka duża

Urządzenie linowe pałatka duża

Urządzenie linowe pałatka mała

Urządzenie linowe pałatka mała

Urządzenie linowe rampa

Urządzenie linowe rampa

Linarium obrotowe

Linarium obrotowe

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: