Bujaki

Jesteśmy marką, która zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem elementów małej architektury miejskiej, która pozwala podnieść komfort i użyteczność przestrzeni zewnętrznej. Bujaki, które znajdą Państwo w tej zakładce naszej strony internetowej to niezbędne wyposażenie każdego placu zabaw, który ma zapewnić najmłodszym atrakcyjną zabawę na świeżym powietrzu. Proponowane produkty zostały stworzone z dbałością o najdrobniejszy detal, dzięki czemu cieszą się nie tylko atrakcyjnym dla dzieci designem, ale także bezpieczeństwem, które w przypadku najmłodszych jest na wagę złota.

Bujaki dla dzieci – nasza oferta

Doskonale wiemy, że każdy maluch jest inny, jednak to, co kocha każde dziecko to z pewnością moc kolorów i atrakcyjne motywy. Dlatego projektując nasze wyposażenie na place zabaw zadbaliśmy o to, aby na bujakach znalazły się grafiki lubianych przez dzieci zwierząt, roślin czy pojazdów. Wśród propozycji nie mogło więc zabraknąć kształtów aut, statków, motorów, rekinów, biedronek, psów, żyraf, krów, kotków, świnek, baranków i wielu innych postaci uwielbianych przez maluchy.

Wszystkie dostępne w ofercie bujaki zostały wyposażone w specjalną sprężynę, która gwarantuje moc zabawy każdemu dziecku w wieku od 1 roku do 6 lat. Dodatkowo, poza atrakcyjnymi grafikami na płytach HDPE/HPL, wszystkie pozostałe elementy zabawek zostały zabezpieczone antykorozyjnie i pomalowane proszkowo. Śruby zostały natomiast skutecznie zakryte przez kolorowe kapsle z tworzywa sztucznego. Całość wykonana jest w postaci spawanej konstrukcji do umiejscowienia w gruncie oraz zalania betonem lub do bezpośredniego montażu do betonowego prefabrykatu. Tak powstała konstrukcja gotowa jest do wyposażenia w dodatkową nawierzchnię amortyzującą w postaci darni, kory, trocin, żwiru, piasku lub specjalistycznej nawierzchni syntetycznej.

Proponowane bujaki dla dzieci są propozycją dodatkowego wyposażenia placów zabaw dostępnych w naszej ofercie. Sprawdzą się one zarówno w miejskich parkach, osiedlowych podwórkach, szkołach, przedszkolach i każdej innej przestrzeni zewnętrznej, do której dostęp mają dzieci.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: