Zestawy zabawowe Dżungla

Nasze produkty powstają z myślą o najbardziej wymagających klientach, jakimi są dzieci – to dla nich tworzymy bogate w atrakcje zestawy zabawowe. Dżungla to seria konstrukcji, które zachwycą maluchy motywami dzikiego lasu pełnego egzotycznych roślin i zwierząt, których wizerunki umieściliśmy na naszych konstrukcjach. Naszą ofertę kierujemy do deweloperów, spółdzielni, zarządców nieruchomości, a także przedszkoli i szkół, które poszukują pomysłu na przestrzeń atrakcyjną dla każdego dziecka. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich modeli i przekonania się, że nasze produkty spełnią zarówno potrzeby maluchów, jak i kwestii związanymi z jakością oraz bezpieczeństwem.

Zestawy zabawowe dżungla

Dostępne w kolekcji place zabaw to szeroki wybór atrakcji dostosowanych do mniejszych i większych przestrzeni, ale także dla mniejszej i większej ilości dzieci. Pośród propozycji znajdują się zarówno niewielkie zestawy z pojedynczą zjeżdżalnią, jak i spore place zabaw z serii dżungla wyposażone w kilka atrakcji. Dostępne są wśród nich:

  • zjeżdżalnie,
  • skałki wspinaczkowe,
  • tunele,
  • piaskownice,
  • liny.

Szeroka gama serii dżungla pozwoli na wybranie modelu zestawu dopasowanego zarówno do potrzeb dziecka, jak i możliwości wspólnej przestrzeni. Nasze place dostosowane są do maluchów od 3 do 14 lat (zależnie od wersji). Ich stabilność nie stanowi żadnego problemu – wystarczy odpowiednie podłoże (grunt, żwir, trociny, kora, piasek lub nawierzchnia syntetyczna), aby dzieci mogły w pełni bezpiecznie korzystać ze wszystkich atrakcji.

Każdy z naszych zestawów został stworzony z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na warunki zewnętrzne. Elementy metalowe zostały odpowiednie zabezpieczone przed korozją, a śruby i pozostałe elementy zostały zakryte plastikowymi kapslami. Całość konstrukcji jest natomiast malowana proszkowo, co gwarantuje trwałość oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i nie wymaga wykonywania regularnych konserwacji. Tak zabezpieczona powierzchnia jest niezwykle łatwa w pielęgnacji i całkowicie odporna na działanie warunków atmosferycznych, które są najczęstszą przyczyną uszkodzeń w tego rodzaju konstrukcjach. Jako producent placów zabaw zapraszamy do zapoznania się z pełną kolekcją naszego asortymentu z serii dżungla i wybrania modelu, który spełni potrzeby każdego dziecka i dopasuje się do możliwości przestrzeni zewnętrznej Państwa obiektu.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: