Usługi

Projektowanie

Dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami, place zabaw z naszej oferty projektowane są tak, aby sprostać wymaganiom obowiązujących norm. Stale rozwijamy interesujące i atrakcyjne elementy konstrukcyjne, dzięki którym dzieci mogą w sposób kreatywny spędzać czas na świeżym powietrzu. Realizujemy indywidualne projekty pod „klucz”.

image

Przeglądy placów zabaw

W celu zapewnienia bezpiecznego użytkowania placów zabaw zalecane jest przeprowadzanie ich przeglądów. Obowiązek przeprowadzenia cyklicznych kontroli wiąże się z zapisami pokontrolnymi archiwizowanymi najczęściej w Rejestrze Eksploatacji Placu Zabaw.

Wychodząc Państwu naprzeciw oferujemy wdrożenie systemowego Rejestru Eksploatacji Placu Zabaw, oraz kontrolę zgodności placu zabaw z obowiązującymi normami PN-EN 1176 i PN-EN 1177:

Jako jedna z nielicznych firm naszej branży posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 obejmujący m.in. zakres „Kontroli i przeglądów placów zabaw”.

W 2011 r. na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie przeprowadzaliśmy kontrole placów zabaw na terenie północnej Polski. Bazując na zdobytym doświadczeniu nasza firma oferuje usługi w zakresie obowiązkowych przeglądów i kontroli placów zabaw.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem kontroli audyt@fenster.bydgoszcz.pl 

image
image

Serwis

W ramach prowadzonej przez nas działalności dokonujemy serwisów i przeglądów pogwarancyjnych placów zabaw. Specjalizujemy się w wymianie, bądź naprawie zużytych części urządzeń zabawowych. Nasza kadra pracownicza w sposób profesjonalny usunie każdą usterkę techniczną.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem serwisu produkcja@fenster.bydgoszcz.pl 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: