Zestawy sprawnościowe

Jako marka zajmująca się dostarczaniem różnego rodzaju elementów architektury zewnętrznej, w tej zakładce naszej strony proponujemy zestawy sprawnościowe, których nie może zabraknąć na żadnym placu zabaw. Są to konstrukcje zaprojektowane z myślą o dzieciach w każdym wieku, dzięki którym maluchy mogą aktywnie spędzać czas w gronie rówieśników i jednocześnie ćwiczyć swoją sprawność fizyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych konstrukcji, które świetnie sprawdzą się zarówno na zewnętrznych terenach szkół, przedszkoli, osiedli, a także w parkach i innych przestrzeniach, których stałymi bywalcami są właśnie dzieci.

Nasze zestawy sprawnościowe

Wśród naszych konstrukcji dostępne są różnego rodzaju przeplotnie w formie kapsuły, półkuli, czworokąta lub sześciokąta. Proponujemy także modele potrójne. Wszystkie wykonane z lin na planie konstrukcji o różnych kształtach. Poszczególne zestawy zostały również wyposażone w ścianki wspinaczkowe, liny do wspinania, drabinki oraz drążki. W ofercie dostępne są także kompleksowe zestawy sprawnościowe, pełniące rolę torów przeszkód. Dzięki temu dzieci mogą ćwiczyć koordynację ruchową i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu w niezwykle atrakcyjny sposób.

Nasze konstrukcje wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu są w pełni odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo, wszystkie ich elementy zostały odpowiednio zabezpieczone, co sprawia, że są całkowicie bezpieczne nawet dla kilkulatków. Całość została wykonana ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie oraz malowanej proszkowo na atrakcyjne dla dzieci kolory. Ścianki wspinaczkowe oraz podesty stworzone zostały natomiast z wysokiej jakości płyt HDPE lub HPL. Liny z oplotu polipropylenowego zostały dodatkowo wyposażone w stalowy rdzeń wewnątrz, dzięki czemu pozostają stabilne i nie ulegają odkształceniom. Wszystkie śruby oraz uchwyty wykończono kolorowymi elementami z tworzyw sztucznych.

Tak powstałe zestawy sprawnościowe sprawdzą się na placach zabaw, osiedlach, w parkach, szkołach, przedszkolach i innych przestrzeniach zewnętrznych. Do ich montażu wystarczy odpowiednio wyrównana powierzchnia z darni, piasku, kory, trocin, żwiru lub nawierzchni syntetycznej.

Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z nasza pełną ofertą wyposażenia placów zabaw dla dzieci.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: