Zestawy zabawowe Montana

Jesteśmy marką, która proponuje swoim klientom najwyższej jakości atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na tej podstronie znajdą Państwo zestawy zabawowe z serii Montana dla najmłodszych, które idealnie sprawdzą się w każdej przestrzeni zewnętrznej. Dzięki szerokiej gamie atrakcji znaleźć można tutaj zarówno konstrukcje idealne dla mniejszych osiedlowych placów zabaw, jak i zestawy dla większych przestrzeni takich jak parki czy szkoły.

Zestawy zabawowe Montana

Wszystkie proponowane przez nas konstrukcje zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo ich użytkowania. Do stworzenia naszych zestawów wykorzystaliśmy stal zabezpieczoną antykorozyjnie, stal nierdzewną, a także płyty HDPE i HPL oraz elementy z tworzyw sztucznych. Całość została pomalowana proszkowo, co zapewnia odporność na warunki zewnętrzne. Dodatkowe, frezowane rysunki w interesujących dla dzieci kolorach i motywach sprawiają, że maluchy mogą spędzać czas w miejscu dla nich niezwykle atrakcyjnym.

Zestawy zabawowe Montana to konstrukcje o jednym motywie przewodnim, lecz kilku różnych rozmiarach do wyboru. Mniejsze propozycje to pojedyncze elementy, które idealnie wkomponują się w przestrzenie o niewielkiej ilości miejsca do zagospodarowania np. dziedzińce osiedlowe czy mniejsze place zabaw. Znajdą Państwo pośród nich konstrukcje wyposażone w pojedyncze zjeżdżalnie, schodki i skałki wspinaczkowe.

Większe modele zestawów Montana to komplet kilku atrakcji, które kocha każde dziecko. Dostępne są pośród nich konstrukcje z jedną lub dwoma zjeżdżalniami oraz pełną gamą innych rozrywek dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Przejście z tuby lub lin, skałki wspinaczkowe, wieżyczki z dachem i inne elementy to gwarancja atrakcyjnie spędzonego czasu. Większe modeli serii Montana dostosowane są do potrzeb bardziej przestrzennych terenów takich jak parki, place czy podwórka szkolne i przedszkolne. Dzięki kompleksowo wyposażonym konstrukcjom zarówno maluchy, jak i większe dzieci mogą w sposób bezpieczny i niezwykle atrakcyjny spędzić czas z rówieśnikami.

Przedstawione w ofercie konstrukcje zabawowe Montana idealnie sprawdzą się zatem do przestrzeni zewnętrznej szkół, przedszkoli, parków, osiedli i wielu innych. Jako rozwiązanie idealne, aby umilić czas najmłodszym, proponujemy je deweloperom, spółdzielniom, zarządom nieruchomości, właścicielom szkół oraz przedszkoli, a także instytucjom publicznym, które odpowiedzialne są za zagospodarowanie przestrzeni zgodnie z oczekiwaniami ich użytkowników.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: