Zjeżdżalnie

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych klientów, którzy są zarazem najbardziej wymagającymi, proponujemy elementy placów zabaw, które pokocha każde dziecko. Zjeżdżalnie to jedna z ulubionych atrakcji nie tylko przedszkolnych maluchów, ale także szkolnych uczniów, którzy potrzebują przestrzeni zaprojektowanej z myślą o ich bezpieczeństwie oraz rozwojowi fizycznemu. Nasza oferta to doskonałe rozwiązanie zarówno na osiedlowy plac zabaw, jak i przestrzeń szkolną czy przedszkolną, w której każde dziecko znajdzie atrakcje w sam raz dla siebie.

Nasza oferta zjeżdżalni na każdy plac zabaw

Stworzyliśmy serię wyjątkowych atrakcji dla dzieci w każdym wieku, pośród których znajdą Państwo najwyższej jakości konstrukcje zapewniające nie tylko funkcjonalność, bezpieczeństwo, ale także piękne podkreślenie dziecięcej przestrzeni. Dobierając poszczególne elementy mogą Państwo samodzielnie stworzyć swój indywidualny projekt zgodnie z potrzebami oraz możliwościami Państwa terenu.

Proponowane przez nas urządzenia to zjeżdżalnie w trzech atrakcyjnych dla dzieci motywach:

  • pasty do zębów,
  • słonia,
  • lwa.

Wszystkie wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów takich jak stal nierdzewna oraz płyty HDPE lub HPL z frezowanymi rysunkami, które podnoszą atrakcyjność urządzeń. Całość konstrukcji wykonana została natomiast ze stali zabezpieczonej korozyjnie, która chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Malowanie proszkowe zapewni powierzchni doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie, dzięki czemu dzieci jeszcze dłużej mogą cieszyć się pięknym i atrakcyjnym wyglądem zjeżdżalni.

Wszystkie dostępne w ofercie urządzenia dostosowane są instalacji na dowolnym rodzaju nawierzchni: darni, piasku, korze, trocinach, żwirze lub powłokach syntetycznych, zapewniając jednocześnie wygodę, bezpieczeństwo i doskonałą zabawę.

Mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące oferty naszych zjeżdżalni? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą dopasować urządzenie do każdego placu zabaw.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: