Lakiernia proszkowa

Doświadczenie w tym zakresie zbieraliśmy realizując nasze projekty placów zabaw czy siłowni zewnętrznych. Zaplecze techniczne naszej lakierni pozwala nam jednak realizować zlecenia na malowanie proszkowe także od klientów zewnętrznych z Bydgoszczy i okolic. Stosowane przez nas technologie umożliwiają nam na obróbkę detali o maksymalnych wymiarach 2,50 m x 2,30 m oraz długości sięgającej nawet do 8,50 m. Zarówno to, jak i wysoka efektywność maszyn, przekładająca się na możliwość realizacji nawet krótkich terminów zleceń, sprawiają, że nasza malarnia proszkowa należy do najlepszych w regionie.

Fenster – elementy, które malujemy proszkowo w naszej lakierni w Bydgoszczy

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam malować detale wykonane z różnych surowców. Nasza lakiernia proszkowa oferuje więc malowanie elementów:

  • aluminiowych,
  • stalowych,
  • ze stali kwasoodpornej,
  • żeliwnych.

Poza tym nakładamy też powłoki na detale ocynkowane i pokryte lakierami.

Trwałe, sprawdzone farby

Aby zapewnić Państwu jak najlepsze efekty wizualne oraz możliwie wysoką odporność na zarysowania czy innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne nałożonej przez nas powłoki, stosujemy wyłącznie sprawdzone farby wiodących producentów. Co równie istotne, do wyboru mają Państwo pełną paletę RAL. Dzięki temu mogą Państwo zdecydować się na dokładnie taki kolor, jaki odpowiada Państwa realnym potrzebom i oczekiwaniom.
Dodatkowo wszystkie elementy stalowe, które trafiają do naszej malarni proszkowej, dokładnie oczyszczamy przed malowaniem i zabezpieczamy podkładem cynkowym. Na życzenie możliwe jest zabezpieczenie detali ocynkem galwanicznym bądź ogniowym.

Malowanie proszkowe w systemie “door to door”

Korzystając z usług naszej lakierni zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę. Towar, który przekazują nam Państwo do malowania proszkowego, jest więc odbierany, a po zakończeniu prac i weryfikacji efektów przywożony naszym własnym transportem na wskazany przez Państwa adres. Dzięki temu Państwo nie muszą tracić czasu na przekazywanie nam towaru do malowania, a my możemy jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo nowej powłoki w trakcie transportu.

image
image
image
image

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: