Urządzenia integracyjne

Doskonale wiemy, że wspólnie spędzony czas jest znacznie bardziej wartościowy, niż zabawa samemu, przede wszystkim w przypadku dzieci. Urządzenia integracyjne to przygotowana przez nas seria sprzętów na place zabaw, które wymagają również zaangażowania opiekunów naszych maluchów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju przestrzeni, w których dzieci mogą wzajemnie się poznawać, budować pierwsze znajomości i relacje, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

Urządzenia integracyjne na place zabaw

Wszystkie nasze produkty powstają z najwyższej jakości materiałów, dostosowanych do potrzeb ich najmłodszych użytkowników. Wyposażone w różnego rodzaju elementy sprzęty są w pełni bezpieczne dla dzieci szkolnych i przedszkolnych, a ich design jest atrakcyjny dla każdego malucha.

Pośród bogatej oferty wyposażenia na place zabaw znajdą Państwo:

  • zestawy integracyjne,
  • huśtawki łukowe,
  • huśtawki najazdowe,
  • huśtawki wahadłowe,
  • karuzele,
  • piaskownice.

Wszystkie proponowane urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wymagały pełnej integracji bawiących się na nich dzieci. Doskonałym przykładem jest huśtawka integracyjna łukowa lub wahadłowa, która wymaga użycia niewielkiej siły ze strony jednego malucha, aby wprowadzić w ruch konstrukcję, na której znajduje się drugi maluch. Jest to znakomita okazja do budowania relacji i pierwszych kontaktów społecznych. Dzięki urządzeniom integracyjnym dzieci uczą się wspólnej zabawy, a także tego, jak się dzielić i pomagać innym. Na podobnej zasadzie działają stworzone przez nas piaskownice i karuzele, które jednak w przeciwieństwie do huśtawek, umożliwiają doskonałą zabawę maluchom.

W jakich przestrzeniach sprawdzą się proponowane przez nas urządzenia? Przede wszystkim na osiedlowych placach zabaw, przedszkolnych i szkolnych podwórkach, a także miejskich parkach zaaranżowanych do wspólnej zabawy większej ilości dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego wyposażenia dla najmłodszych, które jest nieodłącznym elementem każdej przestrzeni zewnętrznej, niezależnie od jej wielkości.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: