Zestawy zabawowe Mini

Nasza oferta skierowana jest do spółdzielni, deweloperów, szkół oraz przedszkoli, poszukujących pomysłu na atrakcyjny dla każdego dziecka plac zabaw. Zestaw zabawowy mini 1 to rozwiązanie idealne pod każdym względem. Nasze produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo maluszków oraz brak potrzeby wykonywania regularnych konserwacji czy napraw. Co jeszcze oferuje nasz mały plac zabaw? Ogrom radości!

Zestaw zabawowy mini 1

Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się nawet na mniejszych ogródkach zabudowy bliźniaczej, szeregowej oraz w przestrzeni miejskiej. Choć jest niewielki, stworzyliśmy go w taki sposób, aby był maksymalnie wypełniony atrakcjami, które kocha każde dziecko. W tym modelu postawiliśmy na zjeżdżalnie – w zestawie znajdują się aż dwie! Wejście wykonaliśmy z wygodnych schodków oraz bocznych osłon, natomiast strefa atrakcji dodatkowo została urozmaicona skałkami wspinaczkowymi oraz linami do wdrapywania się na podest.

Zobacz: Wyposażenie placów zabaw – Fenster

Czego więcej można oczekiwać od placu w wersji mini? Dzieciom z pewnością spodobają się frezowane rysunki oraz atrakcyjne kolory, które zachęcają do spędzania czasu na naszej konstrukcji. Właściciele oraz zarządcy natomiast skupiają swoją uwagę nie tylko na walorach estetycznych i rozrywkowych, ale także bezpieczeństwie maluchów. Dlatego nasz zestaw został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i odporność na uszkodzenia. Konstrukcja przeznaczona jest do umieszczenia na przygotowanych placach o takich powierzchniach jak: gleba, kora, trociny, żwir, piasek lub nawierzchnia syntetyczna. Całość jest malowana proszkowo, natomiast wszystkie elementy metalowe zostały zabezpieczone przed korozją. Śruby są zakryte kolorowymi kapslami wykonanymi z plastiku, a podesty i osłony boczne wykonane są z zabezpieczonych przed działaniem warunków zewnętrznych płyt HDPE lub HPL. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko powstania jakichkolwiek uszkodzeń czy konserwacji poszczególnych elementów zestawu.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszego placu zabaw w wersji mini? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy na każde pytanie i zadbamy o to, aby każde dziecko mogło bawić się bez ograniczeń!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: