Siłownie zewnętrzne

Aby zapewnić bywalcom parków nie tylko bliskość z naturą i możliwość odpoczynku wśród zieleni, w naszej ofercie proponujemy także siłownie zewnętrzne, które pozwalają także na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Wśród propozycji znajduje się wiele modeli urządzeń fitness, które pozwolą zadbać o poszczególne partie ciała i spełnią tym samym oczekiwania każdego miłośnika aktywnego trybu życia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych propozycji do parków, skwerów i innych zielonych przestrzeni.

Siłownie zewnętrzne w naszej ofercie

Wśród propozycji dostępne są urządzenia fitness na słupie, pylonie oraz modele trzystanowiskowe. Pierwsze z nich to najbardziej klasyczne wyposażenie siłowni zewnętrznych do ćwiczeń. Znajdują się pośród nich takie urządzenia jak: prasa nożna, orbitrek, wioślarz, poręcze, rowerek czy jeździec. Są to modele, których konstrukcja opiera się na słupie, zapewniając doskonałą stabilność i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń wykonywanych przez jedną osobę. Seria na słupie to także urządzenia dwu lub trzy osobowe np. prostownica pleców, rozkrok nóg, steper, motyl, wahadło, wyciskanie siedząc, wyciąg górny, twister oraz ławeczka.

W ofercie dostępne są także bardziej skomplikowane urządzenia stworzone na pylonie. Dzięki niezwykle trwałej konstrukcji wyposażone zostały w dwa stanowiska. W ten sposób powstały podwójne urządzenia fitness do siłowni zewnętrznych, składające się jednocześnie z takich elementów rekreacyjnych jak: wyciąg górny i wyciskanie siedząc, wahadło i praska nożna, orbitrek i biegacz, steper i twister, prostowanie pleców i ławeczka, podciąganie i poręcze, motyl i rozkrok nóg, tai chi i twister, wahadło i rozkrok nóg, biegacz i wyciąg górny, motyl i steper, a także prasa nożna i wioślarz.

Dla mniejszych przestrzeni, w których każdy metr jest na wagę złota, polecamy trzystanowiskowe urządzenia fitness, które również znajdą Państwo w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, dostępnym na naszej stronie oraz wybrania modeli, które najlepiej sprawdzą się w przestrzeni aranżowanych przez Państwa siłowni zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: