Nasze realizacje

Jako firma zajmująca się dostarczaniem różnego rodzaju urządzeń zabawowych oraz elementów małej architektury zewnętrznej, dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje spełniły wszystkie potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W tej zakładce naszej strony internetowej znajdą Państwo zdjęcia z przeprowadzonych przez nas prac, w efekcie których powstały nie tylko funkcjonalne i bezpieczne, ale także estetyczne przestrzenie zewnętrzne dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z galerią i przekonania się, że dzięki nam zrealizują Państwo nawet najbardziej wymagający projekt.

Nasze realizacje

Jak doskonale Państwo wiedzą, celem naszej firmy jest kompleksowa obsługa od koncepcji, przez projekt aż po wykonanie zaakceptowanego wcześniej planu przestrzeni zewnętrznej. Zajmujemy się zarówno projektowaniem przestrzeni dla młodszych użytkowników, jak i dorosłych. W naszej ofercie proponujemy zatem zarówno realizację w pełni bezpiecznych i przystosowanych do potrzeb i możliwości dzieci placów zabaw, ale także niezwykle funkcjonalnych i atrakcyjnych przestrzeni fitness do różnego rodzaju ćwiczeń w przestrzeni zewnętrznej. Poza nimi zajmujemy się także projektowaniem parków, skwerów i innych zielonych terenów, które wymagają zastosowania małej architektury zewnętrznej w postaci ławek, koszy na śmieci, ogrodzeń czy stojaków rowerowych. Dzięki nam stworzą Państwo niepowtarzalną przestrzeń, w której zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą atrakcyjne dla siebie wyposażenie i będą mogli w sposób bezpieczny i funkcjonalny skorzystać z tej przestrzeni.

W galerii przedstawiamy kilka z naszych realizacji, pośród których znajdą Państwo zarówno niewielkie place zabaw na prywatnych osiedlach, jak i większe powierzchnie do zabawy w parkach miejskich. Na zdjęciach zobaczą Państwo przykładowe zastosowanie, proponowanych w naszej ofercie urządzeń fitness, ale także różne rodzaje nawierzchni czy dodatkowych elementów małej architektury zewnętrznej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną galerią!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: